Licensed to Worcester Polytechnic Institute
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 11/23/2010 02:32 PM
                            CGA vs WPI - 11/20/2010                            
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sylvia, Nica              21 Wpi Engineers-NE      176.10     204.60  
  2 Stinner, Ali              19 CGA                       NT     176.47  
  3 Goerke, Marissa           19 Wpi Engineers-NE      172.00     170.77  
  4 McCallum, Hannah L        19 Wpi Engineers-NE      195.00     160.80  
  5 Wright, Jamie             20 CGA                       NT     113.40  
 
Event 2  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morel, Orlando            22 CGA                       NT     223.72  
  2 Hayes, Casey L            19 Wpi Engineers-NE      189.55     211.27  
  3 Hammond, Jonathan         19 CGA                       NT     167.32  
  4 Jenck, Thibault           18 CGA                       NT     119.40  
 
Event 3  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 U. S. Coast Guard Academy  'A'                         NT    4:14.12  
     1) Shadwick, Kimberly 21           2) Jozsa, Terri 21                
     3) Talbot, Erin 19                 4) Zalewski, Emily 22             
  2 Worcester Polytechnic Institut-NE  'A'            4:27.04    4:22.16  
     1) Peruffo, Heather A 19           2) Blom, Amanda L 21              
     3) Kent, Sonja J 18                4) Aubin, Alana M 20              
  3 U. S. Coast Guard Academy  'B'                         NT    4:23.06  
     1) Gayman, Heidi 20                2) Guminski, Alyssa 18            
     3) Womack, Trayce 21               4) Anderson, Meredith 19          
  4 U. S. Coast Guard Academy  'C'                         NT    4:38.62  
     1) Williams, Jenilee 19            2) Mestemaker, Jordan 21          
     3)                                 4) Moorman, Anna 21               
  5 Worcester Polytechnic Institut-NE  'C'                 NT    4:41.49  
     1) La Bella, Toni D 20             2) Draper, Becca A 18             
     3) Song, Kelin 18                  4) Sanz-Guerrero, Alex 21         
  6 Worcester Polytechnic Institut-NE  'B'                 NT    4:47.01  
     1) Anderson, Lauren R 21           2) Colpas, Emily 19               
     3) Sargalski, Sam M 18             4) Kelley, Kaitlyn N 21           
 
Event 4  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 U. S. Coast Guard Academy  'A'                         NT    3:40.18  
     1) Andrews, Bryan 20               2) Carman, Michael 20             
     3) Alley, Daniel 22                4) Schwartz, Eric 22              
  2 Worcester Polytechnic Institut-NE  'A'            3:47.67    3:48.26  
     1) Ruffing, Mason J 21             2) Lybarger, Andrew R 20          
     3) O'Brien, Cullen S 19            4) Chiang, Lee T 20               
  3 U. S. Coast Guard Academy  'C'                         NT    3:49.26  
     1) Schlank, Carter 19              2) Schumacher, Mitchell 23        
     3) Bonomi, Eric 18                 4) Bonomi, Brian 21               
  4 U. S. Coast Guard Academy  'B'                         NT    3:51.24  
     1) Kramb, Jacob 19                 2) Graf, Daniel 20                
     3) Strobel, Preston 20             4) Truman, Evan 18                
  5 Worcester Polytechnic Institut-NE  'B'                 NT    3:51.89  
     1) Spazzarini, Eric A 19           2) Cakounes, Rob N 21             
     3) Green, Alford C 20              4) Badran, Khalil F 18            
  6 Worcester Polytechnic Institut-NE  'C'                 NT    4:00.93  
     1) Perez-Rogers, James C 19        2) Grebe, Will C 18               
     3) Coffin, Spencer T 19            4) Collins, Ben M 18              
 
Event 5  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shadwick, Kimberly        21 CGA                       NT   10:52.74  
  2 Owens, Margaret           19 CGA                       NT   11:32.26  
  3 La Bella, Toni D          20 Wpi Engineers-NE          NT   12:17.28  
  4 Heckley, Colleen E        21 Wpi Engineers-NE    12:26.36   12:38.62  
  5 Jaques, Miye K            19 Wpi Engineers-NE    13:17.31   13:23.28  
 
Event 6  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tinari, Marco             19 CGA                       NT   10:01.41  
  2 Poehler, Nicholas         20 CGA                       NT   10:13.32  
  3 Bell, William             21 CGA                       NT   10:48.09  
  4 Curran, Carl L            20 Wpi Engineers-NE    11:02.71   10:58.08  
  5 Catano, Nick F            21 Wpi Engineers-NE    11:04.66   11:00.49  
  6 Cangello, Tony J          18 Wpi Engineers-NE    12:51.67   12:33.23  
 
Event 7  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Otey, Sarah Jane          23 CGA                       NT    2:00.27  
  2 Kent, Sonja J             18 Wpi Engineers-NE     2:05.77    2:03.77  
  3 Funk, Christa             20 CGA                       NT    2:07.97  
  4 Sanz-Guerrero, Alex       21 Wpi Engineers-NE     2:11.37    2:11.13  
  5 Lopez, Jess               19 Wpi Engineers-NE     2:12.06    2:11.72  
  6 Schumacher, Katie         20 CGA                       NT    2:18.68  
 
Event 8  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Alex               21 CGA                       NT    1:48.12  
  2 Andrews, Bryan            20 CGA                       NT    1:48.63  
  3 McAndrew, Marc            18 CGA                       NT    1:52.54  
  4 Chiang, Lee T             20 Wpi Engineers-NE     1:52.59    1:55.23  
  5 Puksta, Vic C             19 Wpi Engineers-NE     1:56.22    1:57.54  
  6 Faszewski, Tyler E        18 Wpi Engineers-NE     2:07.38    2:05.99  
 -- Alley, Daniel             22 CGA                       NT   X1:49.13  
 -- Borny, Theodore           22 CGA                       NT   X1:52.67  
 -- Workman, Nick D           20 Wpi Engineers-NE     2:18.49   X2:15.60  
 
Event 9  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peruffo, Heather A        19 Wpi Engineers-NE     1:04.20    1:03.84  
  2 Song, Kelin               18 Wpi Engineers-NE     1:07.98    1:08.33  
  3 Anderson, Lauren R        21 Wpi Engineers-NE     1:08.68    1:08.76  
  4 Mestemaker, Jordan        21 CGA                       NT    1:09.07  
  5 Williams, Jenilee         19 CGA                       NT    1:11.48  
  6 Moorman, Anna             21 CGA                       NT    1:11.92  
 
Event 10  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johannsen, Barrett        20 CGA                       NT      56.76  
  2 Spazzarini, Eric A        19 Wpi Engineers-NE       57.69      58.12  
  3 Schlank, Carter           19 CGA                       NT      58.71  
  4 Hylander, Jared           21 CGA                       NT      59.68  
  5 Perez-Rogers, James C     19 Wpi Engineers-NE       57.76    1:02.12  
  6 Lee, Joon-Ho J            18 Wpi Engineers-NE     1:02.61    1:04.01  
 -- Kramb, Jacob              19 CGA                       NT     X58.63  
 -- Lucker, John              19 Wpi Engineers-NE     1:08.42   X1:09.29  
 
Event 11  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guminski, Alyssa          18 CGA                       NT    1:12.60  
  2 Jozsa, Terri              21 CGA                       NT    1:12.70  
  3 Harrison, Amy             21 CGA                       NT    1:16.97  
  4 Blom, Amanda L            21 Wpi Engineers-NE     1:16.36    1:18.09  
  5 Stone, Nikole             19 Wpi Engineers-NE     1:23.24    1:23.46  
  6 Colpas, Emily             19 Wpi Engineers-NE     1:21.77    1:23.65  
 -- Draper, Becca A           18 Wpi Engineers-NE     1:24.09   X1:23.77  
 -- Wall, Kelsey A            18 Wpi Engineers-NE     1:24.52   X1:26.68  
 
Event 12  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carman, Michael           20 CGA                       NT    1:01.21  
  2 Schumacher, Mitchell      23 CGA                       NT    1:06.26  
  3 Kennedy, TJ               21 CGA                       NT    1:06.85  
  4 Cakounes, Rob N           21 Wpi Engineers-NE     1:08.13    1:07.98  
  5 O'Brien, Cullen S         19 Wpi Engineers-NE     1:06.50    1:08.75  
  6 Grebe, Will C             18 Wpi Engineers-NE     1:10.19    1:10.76  
 -- Piantedosi, Micahel       20 CGA                       NT   X1:05.48  
 -- Graf, Daniel              20 CGA                       NT   X1:06.43  
 -- Chan, Joshua K            20 Wpi Engineers-NE     1:11.22   X1:12.10  
 
Event 13  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ferguson, Chantel         19 CGA                       NT    2:20.70  
  2 Talbot, Erin              19 CGA                       NT    2:27.15  
  3 Willmann, Megan           21 CGA                       NT    2:28.47  
  4 Briseno, Taylor           18 Wpi Engineers-NE     2:25.20    2:33.25  
  5 Biener, Jenny R           18 Wpi Engineers-NE     2:45.00    2:41.38  
  6 Jaques, Miye K            19 Wpi Engineers-NE     2:56.37    3:06.05  
 
Event 14  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smit, Kevin               19 CGA                       NT    1:58.31  
  2 Lybarger, Andrew R        20 Wpi Engineers-NE     2:00.36    2:02.16  
  3 Moses, Evin               21 CGA                       NT    2:06.58  
  4 Strobel, Preston          20 CGA                       NT    2:11.85  
  5 Coffin, Spencer T         19 Wpi Engineers-NE     2:18.07    2:23.07  
  6 Badran, Khalil F          18 Wpi Engineers-NE          NT    2:26.52  
 
Event 15  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ede, Madeline             19 CGA                       NT      25.61  
  2 Zalewski, Emily           22 CGA                       NT      26.28  
  3 Anderson, Meredith        19 CGA                       NT      26.70  
  4 Aubin, Alana M            20 Wpi Engineers-NE       26.65      27.03  
  5 Sargalski, Sam M          18 Wpi Engineers-NE       27.44      27.62  
  6 Kelley, Kaitlyn N         21 Wpi Engineers-NE       27.45      28.46  
 
Event 16  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beshoar, Dan              21 CGA                       NT      22.47  
  2 Chiang, Lee T             20 Wpi Engineers-NE       22.35      22.72  
  3 Bonomi, Brian             21 CGA                       NT      22.80  
  4 Green, Alford C           20 Wpi Engineers-NE       22.79      23.38  
  5 Mueller, Jake             18 CGA                       NT      23.40  
  6 Collins, Ben M            18 Wpi Engineers-NE       23.51      24.07  
 -- McGuiness, Brian          20 CGA                       NT     X21.91  
 -- Dona, Alex                18 CGA                       NT     X23.27  
 -- Truman, Evan              18 CGA                       NT     X23.39  
 -- Gendreau, Zach T          19 Wpi Engineers-NE       25.96     X26.95  
 
Event 17  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stinner, Ali              19 CGA                       NT     179.62  
  2 Sylvia, Nica              21 Wpi Engineers-NE      185.32     177.07  
  3 McCallum, Hannah L        19 Wpi Engineers-NE      151.43     173.70  
  4 Goerke, Marissa           19 Wpi Engineers-NE      165.80     173.25  
  5 Wright, Jamie             20 CGA                       NT     114.00  
 
Event 18  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hayes, Casey L            19 Wpi Engineers-NE      217.40     223.42  
  2 Morel, Orlando            22 CGA                       NT     209.32  
  3 Hammond, Jonathan         19 CGA                       NT     182.92  
  4 Jenck, Thibault           18 CGA                       NT     120.15  
 
Event 19  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Gayman, Heidi             20 CGA                       NT      54.01  
  2 Song, Kelin               18 Wpi Engineers-NE          NT      59.72  
  3 Moorman, Anna             21 CGA                       NT    1:00.02  
  4 Sanz-Guerrero, Alex       21 Wpi Engineers-NE     1:02.09    1:00.16  
  5 Kelley, Kaitlyn N         21 Wpi Engineers-NE     1:01.33    1:01.67  
  6 Womack, Trayce            21 CGA                       NT    1:02.22  
 
Event 20  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGuiness, Brian          20 CGA                       NT      48.28  
  2 Lybarger, Andrew R        20 Wpi Engineers-NE          NT      50.15  
  3 Schwartz, Eric            22 CGA                       NT      50.97  
  4 Truman, Evan              18 CGA                       NT      51.15  
  5 Badran, Khalil F          18 Wpi Engineers-NE       50.95      51.33  
  6 Green, Alford C           20 Wpi Engineers-NE       52.42      55.01  
 -- Puksta, Vic C             19 Wpi Engineers-NE       54.48     X54.16  
 -- Gendreau, Zach T          19 Wpi Engineers-NE       57.00     X57.81  
 -- Cangello, Tony J          18 Wpi Engineers-NE     1:00.06     X58.94  
 
Event 21  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shadwick, Kimberly        21 CGA                       NT    2:14.18  
  2 Peruffo, Heather A        19 Wpi Engineers-NE     2:20.36    2:19.77  
  3 Funk, Christa             20 CGA                       NT    2:29.86  
  4 La Bella, Toni D          20 Wpi Engineers-NE     2:32.35    2:29.93  
  5 Williams, Jenilee         19 CGA                       NT    2:34.77  
  6 Biener, Jenny R           18 Wpi Engineers-NE     2:43.87    2:37.15  
 
Event 22  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Smit, Kevin               19 CGA                       NT    2:01.25  
  2 Ruffing, Mason J          21 Wpi Engineers-NE          NT    2:02.07  
  3 Hylander, Jared           21 CGA                       NT    2:07.26  
  4 Spazzarini, Eric A        19 Wpi Engineers-NE     2:05.28    2:07.70  
  5 Kramb, Jacob              19 CGA                       NT    2:12.17  
  6 Perez-Rogers, James C     19 Wpi Engineers-NE     2:14.75    2:37.65  
 
Event 23  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ferguson, Chantel         19 CGA                       NT    2:34.58  
  2 Blom, Amanda L            21 Wpi Engineers-NE     2:44.60    2:46.79  
  3 Harrison, Amy             21 CGA                       NT    2:47.81  
  4 Yin, Carol                18 CGA                       NT    2:51.56  
  5 Draper, Becca A           18 Wpi Engineers-NE     3:00.02    2:59.45  
  6 Colpas, Emily             19 Wpi Engineers-NE     2:57.61    3:00.76  
 
Event 24  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carman, Michael           20 CGA                       NT    2:12.57  
  2 Schumacher, Mitchell      23 CGA                       NT    2:28.79  
  3 Kennedy, TJ               21 CGA                       NT    2:30.29  
  4 Cakounes, Rob N           21 Wpi Engineers-NE     2:28.83    2:30.90  
  5 O'Brien, Cullen S         19 Wpi Engineers-NE     2:27.55    2:34.10  
  6 Grebe, Will C             18 Wpi Engineers-NE     2:37.94    2:37.37  
 
Event 25  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Otey, Sarah Jane          23 CGA                       NT    5:25.48  
  2 Kent, Sonja J             18 Wpi Engineers-NE          NT    5:27.68  
  3 Zalewski, Emily           22 CGA                       NT    5:37.75  
  4 Owens, Margaret           19 CGA                       NT    5:38.57  
  5 Anderson, Lauren R        21 Wpi Engineers-NE          NT    6:03.04  
  6 Stone, Nikole             19 Wpi Engineers-NE          NT    6:58.00  
 
Event 26  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Alex               21 CGA                       NT    5:02.48  
  2 Poehler, Nicholas         20 CGA                       NT    5:03.62  
  3 Borny, Theodore           22 CGA                       NT    5:04.97  
  4 Curran, Carl L            20 Wpi Engineers-NE     5:15.21    5:15.11  
  5 Catano, Nick F            21 Wpi Engineers-NE     5:17.34    5:17.25  
  6 Faszewski, Tyler E        18 Wpi Engineers-NE     5:41.17    5:41.78  
 
Event 27  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Talbot, Erin              19 CGA                       NT    1:03.53  
  2 Aubin, Alana M            20 Wpi Engineers-NE     1:03.48    1:04.58  
  3 Womack, Trayce            21 CGA                       NT    1:05.12  
  4 Navetta, Marie            17 CGA                       NT    1:10.13  
  5 Briseno, Taylor           18 Wpi Engineers-NE     1:06.18    1:11.64  
  6 Sargalski, Sam M          18 Wpi Engineers-NE     1:10.77    1:12.45  
 
Event 28  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Green, Alford C           20 Wpi Engineers-NE       56.21      57.56  
  2 Badran, Khalil F          18 Wpi Engineers-NE       58.37      58.05  
  3 Lee, Joon-Ho J            18 Wpi Engineers-NE          NT    1:02.80  
 -- Alley, Daniel             22 CGA                       NT     X53.18  
 -- Bonomi, Eric              18 CGA                       NT     X55.01  
 -- Beshoar, Dan              21 CGA                       NT     X55.68  
 -- Strobel, Preston          20 CGA                       NT     X55.91  
 -- Mueller, Jake             18 CGA                       NT     X56.94  
 -- Dona, Alex                18 CGA                       NT     X57.36  
 -- Moses, Evin               21 CGA                       NT     X57.83  
 -- Piantedosi, Micahel       20 CGA                       NT     X59.19  
 -- Lucker, John              19 Wpi Engineers-NE     1:09.39   X1:08.23  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Song, Kelin               18 Wpi Engineers-NE     2:26.60    2:26.78  
  2 Lopez, Jess               19 Wpi Engineers-NE          NT    2:32.50  
  3 Heckley, Colleen E        21 Wpi Engineers-NE     2:43.08    2:38.65  
 -- Ferguson, Chantel         19 CGA                       NT   X2:19.61  
 -- Mestemaker, Jordan        21 CGA                       NT   X2:26.41  
 -- Willmann, Megan           21 CGA                       NT   X2:34.55  
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruffing, Mason J          21 Wpi Engineers-NE     2:05.35    2:07.52  
  2 Collins, Ben M            18 Wpi Engineers-NE          NT    2:15.30  
  3 Coffin, Spencer T         19 Wpi Engineers-NE     2:21.66    2:18.68  
 -- Johannsen, Barrett        20 CGA                       NT   X2:03.99  
 -- Hylander, Jared           21 CGA                       NT   X2:10.82  
 -- Graf, Daniel              20 CGA                       NT   X2:13.98  
 
Event 32  Women 800 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Worcester Polytechnic Institut-NE  'A'                 NT    8:38.24  
     1) Kent, Sonja J 18                2) Aubin, Alana M 20              
     3) Peruffo, Heather A 19           4) Lopez, Jess 19                 
  2 Worcester Polytechnic Institut-NE  'C'                 NT    9:14.22  
     1) Kelley, Kaitlyn N 21            2) Briseno, Taylor 18             
     3) Anderson, Lauren R 21           4) La Bella, Toni D 20            
  3 Worcester Polytechnic Institut-NE  'B'                 NT    9:16.39  
     1) Sanz-Guerrero, Alex 21          2) Sargalski, Sam M 18            
     3) Heckley, Colleen E 21           4) Song, Kelin 18                 
 -- U. S. Coast Guard Academy  'A'                         NT   X8:09.09  
     1) Shadwick, Kimberly 21           2) Otey, Sarah Jane 23            
     3) Zalewski, Emily 22              4) Gayman, Heidi 20               
 -- U. S. Coast Guard Academy  'B'                         NT   X8:35.73  
     1) Owens, Margaret 19              2) Talbot, Erin 19                
     3) Funk, Christa 20                4) Ede, Madeline 19               
 -- U. S. Coast Guard Academy  'C'                         NT   X9:04.15  
     1) Yin, Carol 18                   2) Guminski, Alyssa 18            
     3) Moorman, Anna 21                4) Womack, Trayce 21              
 
Event 33  Men 800 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Worcester Polytechnic Institut-NE  'A'                 NT    7:37.58  
     1) Lybarger, Andrew R 20           2) Chiang, Lee T 20               
     3) Spazzarini, Eric A 19           4) Ruffing, Mason J 21            
  2 Worcester Polytechnic Institut-NE  'B'                 NT    7:58.78  
     1) Curran, Carl L 20               2) Collins, Ben M 18              
     3) Catano, Nick F 21               4) Puksta, Vic C 19               
  3 Worcester Polytechnic Institut-NE  'C'                 NT    8:30.86  
     1) Grebe, Will C 18                2) Gendreau, Zach T 19            
     3) Perez-Rogers, James C 19        4) Coffin, Spencer T 19           
 -- U. S. Coast Guard Academy  'A'                         NT   X7:15.06  
     1) Brown, Alex 21                  2) Alley, Daniel 22               
     3) McGuiness, Brian 20             4) Andrews, Bryan 20              
 -- U. S. Coast Guard Academy  'B'                         NT   X7:26.78  
     1) Schwartz, Eric 22               2) McAndrew, Marc 18              
     3) Poehler, Nicholas 20            4) Beshoar, Dan 21                
 -- U. S. Coast Guard Academy  'C'                         NT   X7:43.73  
     1) Tinari, Marco 19                2) Borny, Theodore 22             
     3) Bonomi, Eric 18                 4) Bell, William 21               
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 33                    
 
  1. U. S. Coast Guard Academy           171   2. Worcester Polytechnic Institut      126
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 33                     
 
  1. U. S. Coast Guard Academy           184   2. Worcester Polytechnic Institut      108